Ochutnejte dobrou práci v Gastonu

Mít stabilní a jistou práci dnes není samozřejmost. My v Gastonu Vám ji můžeme nabídnout. Daří se nám a máme z toho velkou radost, díky tomu můžeme dát práci dalším šikovným lidem. Buďte si jistí, že svých zaměstnanců si vážíme, a proto jim nabízíme nejen nadstandardní finanční ohodnocení, ale i práci v příjemném prostředí v centru Zlína. Navíc přidáme jistotu stabilní společnosti a další firemní benefity. Co byste řekli třeba na stravenky, jazykové kurzy, příspěvky na sportovní aktivity, slevy na firemní produkty nebo mimořádné bonusy za výborně odvedenou práci? Třešinkou na dortu pak jsou nezapomenutelné firemní akce.

Těšíme se na nové společné výzvy.

Momentálně hledáme nové kolegy na následující pozice:

Skladník

Požadujeme:

- středoškolské vzdělání
- řidičský průkaz sk. B
- znalost práce na PC
- zkušenosti s prací ve skladu a s VZV výhodou, nikoli podmínkou
- fyzická zdatnost
- zodpovědnost, pracovitost, pečlivost, loajalita
- ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

- zázemí stabilní společnosti
- práci v příjemném kolektivu
- jednosměnný provoz
- odpovídající finanční ohodnocení
- firemní benefity
- pracoviště Zlín – Lípa
- pracovní doba Po-Pá 7:00 – 15:30
- nástup ihned

Pro bližší informace volejte v pracovní dny (PO-PÁ) od 8 do 15 hodin na telefonní číslo: 577 005 180 a v případě zájmu zasílejte své strukturované životopisy na gaston.sklad@gaston.cz.

Finační Junior Controller

Náplň práce:
- controlling a analýza - práce s datovými soubory; reporty, analýzy
- práce v Excelu, Navision (Microsoft Dynamics NAV)
- komunikace napříč společností
- základní účetní operace (žádné speciality)
- administrativní práce

Požadujeme:

- absolvent VŠ ekonomického směru
- analytické myšlení
- nadstandartní znalost práce s Excelem
- znalost podvojného účetnictví
- dobrá znalost AJ - komunikace v AJ e-mailově na denním pořádku
- práce na PC
- znalost programu NAVISION výhodou
- PEČLIVOST, zodpovědnost, spolehlivost, ochota účit se novým věcem
- vhodné pro absolventy - elementární inteligence a samostatnost jsou pro nás důležitější než
znalosti a praxe
- nekuřák

Nabízíme:

- práci ve stabilní a prosperující firmě
- příjemný kolektiv

V případě zájmu zasílejte Vaše strukturované životopisy na email: assistantCEO@gaston.cz