pozadí - jídlo

GASTON- FOOD IMPORT & EXPORT

Váš dodavatel konzervovaných ryb (tuňáci, sardinky, šproty, makrely, sledě, treščí játra a jiné), konzervovaného ovoce (broskve, ananasy, meruňky, jahody, ovocné koktejly a jiné), konzervované zeleniny (žampiony, hrášek, kukuřice, fazole, rajčatový program, paprika, okurky, olivy a jiné) a olivového oleje, těstovin, rýže, konzervovaných masových výrobků

GASTON s.r.o. - 25 years

Další informace!

O nás

Společnost GASTON, s.r.o. byla založena v roce 1991. Od počátku své činnosti byla zaměřena na import a distribuci potravin v rámci Česko- Slovenska. Po roce 1996 započala s exportem konzervovaných potravin do okolních zemí. Firma dováží převážně potraviny s dlouhou trvanlivostí, jako jsou rybí konzervy, kompoty, sterilovaná zelenina ale také masové konzervy, luštěniny, olivy, olivový olej, těstoviny, kompletní tomatový program, džemy, paštiky, rýži a další. Zboží je baleno a prodáváno v široké škále velikostí, od retailových balení, přes cateringová balení, až po industry balení. Každý druh je navíc nabízen v několika různých modifikacích a úrovních kvality.

Zboží je dováženo převážně z těchto zemí:
Thajsko, Čína, Polsko, Řecko, Pobaltí, Filipíny, Indonésie, Turecko, Španělsko, Portugalsko, Maroko, Francie, Německo, Holandsko, Itálie, Bulharsko, Maďarsko, Island, Indie, Vietnam, Papua Nová Guinea, Mauritius, Peru.

Naše společnost je největším dovozcem trvanlivých potravin do střední a východní Evropy (CEE), s našimi spolupracujícími společnostmi dodáváme do 20 zemí Evropy. Můžeme však zajistit dodání zboží za velmi výhodných podmínek do kterékoliv země.Kliknutím zvětšíte

Zboží prodáváme pod vlastními značkami:

"Giana" (standardní kvalita), "Kaiser Franz Josef" (super kvalitní značka) nebo pod vlastními značkami odběratelů. Naše zboží je dodáváno do všech nadnárodních obchodních řetězců v CEE jako je Metro/Makro, Kaufland, Rewe, Tesco, Plus, Auchan, Ahold, Globus, Coop, Interspar, Carrefour, Cora, CBA, Maxima, RIMI Baltic a další.

GASTON také exkluzivně zastupuje některé významné evropské výrobce a umísťuje na trhu zboží s jejich vlastní značkou - olivy, olivový olej, těstoviny PAGANI, luštěniny La DORIA, masové konzervy ZWAN, asijské speciality Blue Dragon, produkty z třeščích jater Officer a další. Obrat firmy v posledních letech stále roste. V roce 2011 jsme dosáhli konsolidovaného obratu přes 100 mil EUR. Podíl exportu na obratu činí asi 60 %.

Naše společnost disponuje 6 velkými moderně řízenými logistickými centry, a to v České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Rumunsku a Chorvatsku s celkovou skladovací kapacitou přes 40.000 paletových míst. Díky této skladovací kapacitě jsme schopni logisticky zabezpečit distribuci zboží do 20 zemí nejen pro vlastní potřebu, ale obrací se na nás výrobci s žádostí o distribuci v zemích CEE. Jsme držiteli certifikátu IFS high level pro logistické služby, a AEO schváleným subjektem dle celních předpisů EU.