pozadí - jídlo

GASTON- FOOD IMPORT & EXPORT

Váš dodavatel konzervovaných ryb (tuňáci, sardinky, šproty, makrely, sledě, treščí játra a jiné), konzervovaného ovoce (broskve, ananasy, meruňky, jahody, ovocné koktejly a jiné), konzervované zeleniny (žampiony, hrášek, kukuřice, fazole, rajčatový program, paprika, okurky, olivy a jiné) a olivového oleje, těstovin, rýže, konzervovaných masových výrobků

GASTON s.r.o. - 25 years

Další informace!

V současné době hledáme spolupracovníky na následující pozice:

Skladník

Požadujeme:

středoškolské vzdělání
řidičský průkaz sk. B
znalost práce na PC
zkušenosti s prací ve skladu a s VZV výhodou, nikoli podmínkou
fyzická zdatnost zodpovědnost, pracovitost, pečlivost, loajalita ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

zázemí stabilní společnosti
práci v příjemném kolektivu
jednosměnný provoz
odpovídající finanční ohodnocení
firemní benefity
pracoviště Zlín – Lípa pracovní doba Po-Pá 7:00 – 15:30
nástup ihned

Pro bližší informace volejte v pracovní dny (PO-PÁ) od 8 do 15 hodin na telefonní číslo: 577 005 180 a v případě zájmu zasílejte své strukturované životopisy

Administrativní pracovník na Back Office

Úspěšná firma, zabývající se importem a exportem potravin, hledá zaměstnance na pozici Administrativní pracovník na Back Office

Náplň práce:

- příprava podkladů pro účetnictví
- evidence dodávek ve vnitropodnikovém informačním systému
- zajištění přepravy ze zahraničí
- zpracovávání dokladů provázejících zásilky ze zahraničí
- denní písemný a telefonický kontakt se zahraničními dodavateli, místními odběrateli, dopravci a bankami
- monitoring obchodních řetězců, průzkum trhu

Požadujeme:

- vysokoškolské/ středoškolské vzdělání
- středně pokročilá znalost AJ, další jazyky vítány
- pečlivost, flexibilitu, psychickou odolnost
- organizační schoposti
- znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič podmínkou!)
- nekuřák
- vhodné pro absolventy

Nabízíme:

- práci ve stabilní a prosperující firmě
- příjemný kolektiv
- firemní benefity

OBCHODNÍ REFERENT EXPORTU

Prosperující firma, se sídlem v centru Zlína, přijme zaměstnance na pozici obchodního referenta exportního oddělení.

• samostatné vedení svěřené obchodní agendy
• komunikace s obchodními partnery společnosti v zahraničí
• podpora a rozvoj svěřených zákazníků

Požadujeme:

• VŠ vzdělání
• ŘP skupiny B
• smysl pro obchod
• zkušenost na obdobné pozici, v potravinářství výhodou
• pracovitost, pečlivost a samostatnost
• uživatelská znalost práce na počítači (Word, Excel)
• VÝBORNÁ ZNALOST AJ PODMÍNKOU, němčina vítána

Nabízíme:

• práci ve stabilní a prosperující firmě
• příjemný kolektiv
• firemní benefity
• odměna dle výsledků

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Pokud Vás některá z nabídek zaujala, posílejte nám vaše strukturované životopisy.
Mailem na assistantceo@gaston.cz.

Děkujeme všem uchazečům za důvěru projevenou naší společnosti.
Vzhledem k množství uchazečů si vyhrazujeme právo kontaktovat pouze vybrané kandidáty.
Děkujeme za pochopení.

Pokud jste v nabízených místech nenašli nic dle svých představ a máte pocit,
že byste pro naši společnost mohli být přínosem,
neváhejte nám zaslat svůj
strukturovaný profesní životopis a svou představu, čím byste pro nás mohli být užiteční.

Do zasílaných materiálu prosím vždy uveďte následující text:

Souhlasím, aby společnost GASTON, s.r.o., Kvítková 4703,
760 01 Zlín, zpracovávala mé osobní údaje za účelem získání
zaměstnání ve společnosti v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.
"O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů,
a to až do odvolání písemnou formou.