pozadí - jídlo

GASTON- FOOD IMPORT & EXPORT

Váš dodavatel konzervovaných ryb (tuňáci, sardinky, šproty, makrely, sledě, treščí játra a jiné), konzervovaného ovoce (broskve, ananasy, meruňky, jahody, ovocné koktejly a jiné), konzervované zeleniny (žampiony, hrášek, kukuřice, fazole, rajčatový program, paprika, okurky, olivy a jiné) a olivového oleje, těstovin, rýže, konzervovaných masových výrobků

GASTON s.r.o. - 25 years

Další informace!

Logistika

Máte-li zájem dodávat Vaše zboží do některé ze zemí střední a jihovýchodní Evropy, ale nevíte, jak ho tam dopravit, skladovat či následně rozvést zákazníkům? Dodáváte již zboží, ale nejste spokojeni se současným logistickým řešením Vašich dodávek? Tlačí Vás zákazníci na dodávky po minimálních paletových množstvích, což je pro Vás ekonomicky nevýhodné? Máme pro Vás řešení!!!

Naše společnost ročně importuje a zákazníkům dodá 6000-7000 kontejnerů zboží. Disponujeme 5 velkými moderně řízenými logistickými centry, a to v České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Rumunsku s celkovou skladovací kapacitou přes 100.000 paletových míst. Díky této skladovací kapacitě jsme schopni logisticky zabezpečit distribuci zboží do více než 20 zemí nejen pro vlastní potřebu, ale obrací se na nás výrobci s žádostí o distribuci v zemích CEE. Působíme jako logistic provider pro několik mezinárodních řetězců.

Jsme držiteli certifikátu IFS high level pro logistické služby a AEO schváleným subjektem dle celních předpisů EU.

Budeme rádi, pokud nás kontaktujete s konkrétními požadavky a představami, obratem Vám připravíme nabídku efektivního logistického řešení šitou Vám na míru.

 

Kliknutím zvětšíte

Kliknutím zvětšíte


Kliknutím zvětšíte

Kliknutím zvětšíte

Kliknutím zvětšíte

Kliknutím zvětšíte