pozadí - jídlo

GASTON- FOOD IMPORT & EXPORT

Váš dodavatel konzervovaných ryb (tuňáci, sardinky, šproty, makrely, sledě, treščí játra a jiné), konzervovaného ovoce (broskve, ananasy, meruňky, jahody, ovocné koktejly a jiné), konzervované zeleniny (žampiony, hrášek, kukuřice, fazole, rajčatový program, paprika, okurky, olivy a jiné) a olivového oleje, těstovin, rýže, konzervovaných masových výrobků

GASTON s.r.o. - 25 years

Další informace!

Prémiová řada

Pro ty z Vás, kteří hledají něco extra, je tady naše prémiová řada Kaiser Franz Josef. Pod touto prémiovou značkou naleznete pouze produkty té nejvyšší kvality ze všech našich produktových řad- ryby, ovoce, zelenina, olivový olej.

Pouze příkladem uvádíme speciální tuňákový steak z tuňáka žlutoploutvého té nejvyšší kvality, jehož maso se používá při přípravě sushi, makrelové filety v olivovém oleji, či mořské speciality jako chobotnice, kalamáry, mušle, sardelové filety. Milovníci italského kuchyně, zejména pak těstovin, určitě ocení naše passata, nebo krájená rajčata ochucená oreganem, chilli, bazalkou, bylinkami, vše vyrobeno pouze z výběrových italských rajčat. Zkrátka ale nepřijdou ani příznivci tradiční anglické snídaně (english breakfast), pro které tady máme prémiové fazole v rajčatové omáčce nebo s příchutí chilli.

Naše olivy se 7 náplněmi, od tradičních plněných papričkou až po ty s exkluzivními náplněmi modrý sýr, losos č i tuňák, uspokojí všechny, kteří mají olivy v oblibě a musí přesvědčit ty, kteří ještě kouzlu oliv nepodlehli.

Při přípravě zdravé teplé i studené kuchyně doporučujeme použít naše za studena lisované extra panenské olivové oleje. Jako novinku nabízíme prvotřídní olivový olej extra panenský nefiltrovaný, který obsahuje lecitin, který filtrované oleje neobsahují nebo jen v minimálním množství.

 

Pro více informací si stáhněte náš katalog nebo nás kontaktujte.