20. 7. 2022

Tuňák celý s extra panenským olivovým olejem je absolutním vítězem Volby spotřebitelů 2022

 

 

Letošní ročník nezávislé spotřebitelské soutěže zná své vítěze. A my máme obrovskou radost, protože ročník 2022 pro nás znamenal obrovský úspěch. Naše produkty zvítězily rovnou ve dvou kategoriích a nejen to, náš Tuňák celý s extra panenským olivovým olejem se stal dokonce absolutním vítězem.

Celkově se letos utkalo o vítězství 97 firem se 162 výrobky. Z nich 4000 spotřebitelů zvolili 50 vítězů v nejrůznějších kategoriích. Jednotlivé kategorie odráží poptávku po segmentu produktů pro osoby s potravinovými intolerancemi i ekologické udržitelnosti.

Patrný je zvyšující se zájem o zdravé výrobky. Češi zkrátka chtějí jíst zdravě a zajímá je, co jejich potraviny obsahují. Tento trend se projevil i tím, že se v soutěži objevily i vegetariánské a veganské potraviny.

Absolutní vítěz: Tuňák celý s extra panenským olejem

Spotřebitelé vybrali jako nejlepší novinku roku 2022 náš produkt Tuňák celý s extra panenským olivovým olejem. Ten tedy zvítězil jak ve své kategorii rybí speciality, tak celkově v celé soutěži.

Tuňák s kapkou extra panenského olivového oleje je skvělý pro přípravu těstovinových i zeleninových salátů i do pomazánek. Asi nemusíme připomínat, že tuňák je zdravý. Obsahuje omega 3 a 6 mastné kyseliny a ve velkém množství obsahuje i vitamíny a minerály.

Tuňák má minimum kalorií, a proto je vhodný i při dietě. Pro výrobu našeho tuňáka používáme tuňáky pruhované odlovené v moři u pobřeží Španělska a extra panenský olivový olej.

Důležité je tyto za studena lisované oleje přechovávat v tmavých lahvích, aby nedocházelo k jejich znehodnocování vlivem slunečního záření. Mezi tyto vysoce kvalitní panenské oleje patří například extra panenský olivový olej Franz Josef Kaiser.

Připravit si z něj můžete například skvělé citronové špagety s chřestem podle receptu od influencerky Jany Šmíd Winterové, známé také jako Matka v kuchyni.

Vítěz kategorie zelenina: Sušená rajčata

Náš druhý úspěch jsme zaznamenali v kategorii konzervovaná zelenina. Kde zvítězila naše sušená rajčata balená v ALU sáčku. Praktický ALU sáček je možné opakovaně uzavírat, díky tomu můžete odebrat jen tolik kousků, kolik potřebujete. Zbytek tak neztratí svou chuť, vůni ani barvu. Plody pro sušení rostou a zrají pod tureckým sluncem.

Sušená rajčata Franz Josef Kaiser se dají používat do salátů, tampenád či pomazánek. Dají se však i pozobávat samotná jako chuťovka. Vyzkoušet můžete například naši špenátovou roládu s náplní ze sušených rajčat.

Ke grilování je velice vhodný rýžový olej, použít můžete například rýžový olej Franz Josef Kaiser, jehož kouřový bod dosahuje 215–255 °C. Tento olej má celou řadu benefitů, dokonce je vhodný i ke kosmetickým účelům a pro růst vlasů. Bez obav ho lze použít ke grilování masa nebo zeleniny.

Úspěch ve Volbě spotřebitelů je pro nás tou nejvyšší pochvalou a zároveň i motivací do budoucna. Máme velkou radost, že jsou naše produkty mezi spotřebiteli tak oblíbené. Neusínáme však na vavřínech a už teď připravujeme další novinky a inovace našich produktů.